KONST / Litografier / Grafiskt blad 13252317
nr 1325 2317
Per Ola Andersson
(f. 1961), Sverige
Grafiskt blad, Sverige. "Torso". Signerad, numrerad 5/100. Gicléetryck på duk. Motivet: 55x45 cm, ej ramad, lös duk
Per Ola Andersson, svensk bildkonstnär född i Malmö 1961.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:11:33
100 kr
150 kr
Per Ola Andersson
Läs mer om Per Ola Andersson